„Hobbit” x 7

W polskich kinach będzie „Hobbit” prezentowany aż w 7 wersjach. Już 25 grudnia odbędą się pokazy przedpremierowe, trzy dni później trafi do kin w całej Polsce.

Według zapowiedzi polskiego dystrybutora widzowie będą mieli możliwość wyboru obejrzenia filmu Petera Jacksona spośród 7 wersji: 3D z napisami, 3D z dubbingiem, w wersjach z dubbingiem i napisami w salach kinowych IMAX, 2D z napisami, 2D z dubbingiem i w wersji HFR (zastosowane formatu 48 klatek na sekundę a nie 24 klatek na sekundę jak jest ogólnie stosowane) z napisami.

Wersja HFR wyświetlana będzie tylko w kinach dysponujących odpowiednim sprzętem.

Matthew8888888888 Hobbit [2012] - Zwiastun / Trailer - Napisy PL

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| HOBBIT

 • kochana
  13.12.2012 16:44
  Dla mnie kina będą dopiero na cywilizowane,gdy
  będą seanse z audiodyskrypcją.
  Z przykrością stwierdzam że nawet w miastach wojewódzkich osoby sprzedające bilety nawet nie wiedzą co to jest,a mamy 21 wiek.
  Wyjaśniam że chodzi mi o seanse dla niewidomych
  i niedowidzących.Lektor czyta nie tylko tekst
  na ekranie ale też mówi co się na nim dzieje.
  By innym nie przeszkadzać zakłada się słuchawki
  na uszy.
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.