Spokój!

Ta muzyka naprawdę wycisza (testowałem przez kilka dni).

To muzyka mająca w sobie ogromną dawkę pokoju.

Znajdziemy całą skalę emocji, choć przeważają odcienie pastelowe. To idealny prezent dla pokolenia, które szczyt szczęścia przeżywa, znajdując wolne miejsce na zatłoczonym do granic możliwości parkingu pod supermarketem.

Ta muzyka naprawdę wycisza (testowałem przez kilka dni).

„Emotions” to album w pełni autorski. Na krążku usłyszymy dwanaście utworów, które skomponowała i zagrała Maria Magdalena Małecka. To jej debiutancka płyta.

„Moja przygoda z komponowaniem rozpoczęła się dwa lata temu – opowiada. – Zaczęłam słyszeć w sobie muzykę, której piękno mnie poruszało. Siadałam do instrumentu, aby odszukać to, co słyszałam w sobie”.

*

Maria Magdalena Małecka EMOTIONS. Wyd. Arsenal Soft, 2017 r.

Official channel of Maria Magdalena Malecka Emotions VIII album EMOTIONS Maria Magdalena Malecka - zakup CD www.arsenalsoft.pl

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| KULTURA, MUZYKA

Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

    Więcej nowości