Miłosna opowieść

Delikatny głos wokalistki wprowadza nas w klimat rodem z Pieśni nad Pieśniami.

Bardzo czekałem na tę płytę. Pojawiające się w internecie single jeszcze bardziej zaostrzyły mój apetyt na kolejną odsłonę małżeńskiego duetu po „Wejdź” i „Biorę Ciebie”. Album okazał się prawdziwą duchową i muzyczną ucztą.

Teksty, inspirowane Pismem Świętym, ubrane są w świetną formę. Delikatny głos wokalistki wprowadza nas w klimat rodem z Pieśni nad Pieśniami.

Spośród trzynastu utworów moim ulubionym jest „Zazdrosny”, mówiący o sercu Boga. Asia Kupczyńska śpiewa: „Mówisz mi, że kochasz mnie i jesteś zazdrosny o mnie/ Słowo jak miecz odcina mój lęk”.

Przesłuchałem całość kilkanaście razy w samochodzie i uważam, że to naprawdę świetna płyta.

fisheclectic FISHECLECTIC Jak Ogień w Nocy (Official Lyric Video)

 

 

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| KULTURA, MUZYKA

Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.