Nowy musical Teatru Franciszka

To "Bezimienni". Jak zawsze w Teatrze Franciszka jest w nim Boże przesłanie. Jest też dużo humoru.

Kolację wigilijną w domu dziecka przerywa dzwonek do drzwi. To przybył kolejny „pensjonariusz”... Wkracza do ponurego ośrodka, zarządzanego twardą ręką, w kożuchu i czapce uszance, z walizką.

„Nowy” jest tajemniczą postacią. Nie boi się wychowawców nawet, kiedy usiłują siać wśród podopiecznych terror. On jest... wolny.

Obecność „Nowego” stopniowo zmienia atmosferę w domu dziecka. Zastraszeni dotąd mieszkańcy zaczynają wychodzić ze stagnacji i rutyny. „Nowy” ich uczy. Czy to jednak się uda w sytuacji, gdy do akcji wchodzą inne, niepokojące siły? W spektaklu występują one pod postacią Czerwonej Hrabiny i głosu dyrektora ośrodka.

Więcej zdradzić nie możemy, żeby nie psuć odbioru. Spektakl będzie grany w katowickim Pałacu Młodzieży 29 i 30 listopada 2018 roku. Jak zawsze w Teatrze Franciszka jest w nim Boże przesłanie. Jest też dużo humoru.

Kto nie widział jeszcze poprzedniego musicalu Teatru Franciszka „Ewangelia według kobiet”, będzie mógł nadrobić te zaległości 16 grudnia 2018 roku w Centrum Kulturalno-Edukacyjnym w Czerwionce-Leszczynach. Bilety już w sprzedaży.

Teatr Franciszka jest Teatrem Biblijnym, działającym przy Katolickiej Fundacji Młodzi dla Młodych. Wystawił w przeszłości musicale „Tobiasz”, „Dawid” i „Ewangelię według kobiet”. Reżyserem jest w nim Mariusz Kozubek.

«« | « | 1 | » | »»

Reklama

Reklama