Komentarze 7
 • PTaraski
  11.10.2017 09:20
  > ... amerykański artysta wyjaśniał, że dostrzega wiele podobieństw pomiędzy praktykowanymi na świecie religiami. Zaznaczył, że do wszystkich ma duży szacunek, ale obecnie nie potrzebuje żadnej do utrzymywania bliskiej relacji ze Stwórcą.<

  Czyli nie był katolikiem, ale wyznawcą pseudo religii, albo raczej antyreligji, w rodzaju new age.

  > W programie telewizyjnym Stephena Colberta zgodził się jednak na wzięcie udziału w teście sprawdzającym wiedzę na temat katolicyzmu.

  No tak, to już robi z niego "katolika", jak wieści tytuł: Katolik z Detroit.

  Nie, droga redakcjo, to tacy ludzie nie nazywają się katolikami, ale apostatami i absolutnie nie należy ich lansować, ale wskazywać na ich upadek!
  • Gość
   11.10.2017 10:56
   Bredzisz Taraski a jeśli chodzi o ścisłość to sądząc po twoich wpisach nie jesteś już dawno katolikiem tylko najwyraźniej uczestnikiem jakiejś sekty lub jak wolisz HERETYKIEM. I temu muzykowi to 10 razy bliżej do katolicyzmu niż tobie.
  • PTaraski
   11.10.2017 12:16
   @Gość, Stać cię tylko na miotanie obelg? Wykaż, że się mylę!? Pokaż, że słowa "apostata" użyłem niepoprawnie. A wiesz, jak się definiuje przynależność do Kościoła??? Nie wiesz, i nie znasz znaczenia elementarnych słów. Postaraj się więc zdobyć elementarną wiedzę, no i daruj sobie obelgi!
 • Gość
  11.10.2017 13:32
  Lubzina leży bliżej Rzeszowa a nie Krakowa
 • Gość2
  11.10.2017 15:48
  To przedziwne, Gość drukowany przedstawia wzorce prawdziwych świętych KK, ludzi ryzykujących swoje życie dla Chrystusa i dla ludzi, a Gość wirtualny stręczy nam tutaj przykłady nie do końca chwalebne (kilka rozwodów, brak żywej a więc praktykowanej wiary) i mocno pogmatwane - w praktyce aktualnie od katolicyzmu dość odległe... Nie rozumiem tego.
 • gut
  11.10.2017 16:19
  Różne są ludzkie meandry. ;)
 • gość3
  11.10.2017 21:03
  Bohater tego artykułu ma być katolikiem? Chyba sobie żartujecie gościu.pl? Ale to niesmaczne żarty.
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.