Trzystu muzyków, jedenaście orkiestr i jeden wspólny cel – modlitwa wyrażona dźwiękiem.
Muzyka inspirowana Ewangelią po raz pierwszy w Warszawie. Niezwykły koncert już 8 czerwca.
Jan Paweł II widział budowę - Leon XIV zobaczy dzieło. Ukończenie marzenia Gaudíego.