Nowy klip Out of Tune

- ”The New Black” pokazuje drogę, jaką podążać będzie nasza muzyka. Tym samym zwiastuje on następną płytę, do której powstaje już nowy materiał - mówią członkowie grupy Out of Tune.

- Przygotowania i prace nad teledyskiem trwały długo głównie ze względu na skomplikowany proces produkcji. Teledysk został wyreżyserowany i wyprodukowany przez Osmo, czyli Przemka Ostaszewskiego, z którym współpracowaliśmy już wielokrotnie przy różnych okazjach. Przemek kilkakrotnie występował też razem z nami na scenie. Daliśmy mu wolną rękę, sami ciekawi jaki będzie rezultat.

- Teledysk opowiada fantastyczną historię małego chłopca który wpada w wir zagadkowych zdarzeń. Dla Osmo, czującego presję całej tradycji polskiej animacji, jest to debiut reżyserski. Film wykonany jest w całości techniką poklatkową, ze szczególnym zwróceniem uwagi na autonomiczną wartość każdej klatki - zapewniają Out of Tune.

OutOfTuneVEVO Out Of Tune - The New Black (Part 1)

 

«« | « | 1 | » | »»
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.