Zwycięzca "Must be the music" idzie do seminarium

Maciej Czaczyk, który wygrał popularny program muzyczny zadziwił swoich fanów.

Na Facebooku napisał, że chce zostać księdzem i został przyjęty do seminarium.

"Moi kochani. Dziś oficjalnie zostałem przyjęty do Arcybiskupiego Wyższego Seminarium Duchownego w Szczecinie. Tym samym chciałbym oświadczyć oficjalnie, że zamykam się dla świata i będę kształcił się na przyszłego kapłana katolickiego" – poinformował Czaczyk na portalu społecznościowym.

Dalej prosi fanów o wsparcie modlitewne i deklaruje, że on o nich też pamięta w swojej osobistej modlitwie. Swój wpis zakończył zawołaniem: „Niech żyje Chrystus Król”. Czaczyk wygrał w 2011 r. II edycję programu "Must Be the Music". W 2012 roku wokalista wydał singiel "Nie bój się", "Dla Ciebie" i "Liście na wietrze"

«« | « | 1 | » | »»
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.