O Panie, Ty nam dajesz Ciało swe i Krew

Posłuchaj pięknej pieśni na Boże Ciało.

„Ciało i Krew są darem, który ma moc przemieniać życie człowieka. To sam Bóg oddaje siebie do dyspozycji ludzi, aby czynić z nich jedną rodzinę. Wsłuchując się w tę piękną pieśń »O Panie, Ty nam dajesz«, życzę Wam dotykania Tajemnicy Boga, który przychodzi do nas w Postaciach Eucharystycznych” – mówi o. Mariusz Wójtowicz OCD, autor nagrania.

o. Mariusz Wójtowicz OCD - Mistyka codzienności O Panie, Ty nam dajesz

1. O Panie, Ty nam dajesz Ciało swe i Krew. O Panie, Ty nam dajesz Ciało swe i Krew. Do Ciebie więc idziemy wciąż radosną nucąc pieśń: Ty jesteś Bogiem wiernym na wieczny czas. Ty jesteś Bogiem wiernym na wieczny czas.

2. Przez dar Twojego Chleba, dobry Boże nasz. Przez dar Twojego Chleba, dobry Boże nasz. Rodzinę bratnią czynisz z nas, miłować uczysz nas. Ty jesteś Bogiem wiernym na wieczny czas. Ty jesteś Bogiem wiernym na wieczny czas.

3. To Twoje miłowanie dało wolność nam. To Twoje miłowanie dało wolność nam. Chwalimy święte Imię Boga, jak uczyłeś nas. Ty jesteś Bogiem wiernym na wieczny czas. Ty jesteś Bogiem wiernym na wieczny czas.

4. Tyś nam wyznaczył drogę, wiodącą na Twój szlak. Tyś nam wyznaczył drogę, wiodącą na Twój szlak. Idziemy więc, by radość nieść tam, gdzie jej światu brak. Ty jesteś Bogiem wiernym na wieczny czas. Ty jesteś Bogiem wiernym na wieczny

 

«« | « | 1 | » | »»

Reklama

Reklama