Danuta Szaflarska w Teatrze TV w na żywo

„Daily Soup” z udziałem Danuty Szafarskiej i Janusza Gajosa to kolejna sztuka transmitowana na żywo w Teatrze TV. Widzowie Telewizji Polskiej zobaczą przedstawienie w TVP1, TVP HD, w Internecie na stronie www.dailysoup.tvp.pl oraz na urządzeniach mobilnych.

Dzięki nowoczesnej technologii sztuka teatru zyskuje zupełnie nowe oblicze. Tym razem Teatr Telewizji zaproponuje spektakl „Daily Soup” z Teatru Narodowego w Warszawie w reżyserii Małgorzaty Bogajewskiej z udziałem znakomitych aktorów: Danuty Szaflarskiej, Janusza Gajosa, Haliny Skoczyńskiej, Anny Grycewicz.

Już 14 maja o godzinie 20.20 widzowie, internauci i posiadacze urządzeń mobilnych po raz kolejny zasiądą na teatralnej widowni. Po raz pierwszy w historii polskiej telewizji spektakl zostanie zrealizowany w modelu Second Screen. Niezwykłość tej innowacji polega na większej interakcji widza z tym, co dzieje się na ekranie. Widz oglądający „Daily Soup” za pomocą laptopa, tabletu czy też smartfona, nie przerywając spektaklu, będzie mógł śledzić obraz jednej z czerech kamer. Tym samym obraz z urządzeń mobilnych będzie uzupełnieniem tego w jakości HD.

Za pomocą jednego kliknięcia internauci i widzowie oglądający spektakl na urządzeniach mobilnych będą mieli szansę zmienić plan oraz kamerę, z której chcą oglądać daną scenę. Tu widz będzie nie tylko odbiorcą, ale i reżyserem swojego „własnego” spektaklu.  W trakcie transmisji wirtualni widzowie dzięki rozwiązaniu Quad - będą mogli obejrzeć spektakl jednocześnie ze wszystkich czterech kamer.

«« | « | 1 | » | »»
Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg

Reklama

Reklama