Globalna rewolucja seksualna

Ukazał się kolejny nakład książki niemieckiej socjolog Gabriele Kuby „Globalna rewolucja seksualna. Likwidacja wolności w imię wolności”.

Pierwsze 2000 egzemplarzy rozeszło się po naszym kraju w bardzo szybkim tempie właściwie w ciągu miesiąca.  Książka pojawiła się w samą porę, kiedy głośny stał się temat edukacji seksualnej dzieci ! i młodzieży. Dla nas Polaków temat nowy i tak zdawać by się mogło całkowicie absurdalny. Dzięki Gabriele Kuby można przekonać się, że u naszych zachodnich sąsiadów minęło już ponad 40 lat od kiedy wprowadzili do szkół tzw. lekcje o seksie. Skutki tego są  katastrofalne zarówno dla poszczególnych ludzi, jak i w skali całego społeczeństwa (np. rosnąca liczba przypadków przemocy seksualnej dokonywanej przez dzieci na dzieciach!) i dobrze byłoby gdybyśmy w tym wypadku uczyli się na cudzych błędach.

Czytający tę książkę mówią, że dzięki niej klapki im z oczu spadły i że zaczęli rozumieć co się dookoła dzieje; naciski homo-lobby, gender-stduies na uniwersytetach, masturbacja od przedszkola. Feministyczne brednie o „zdrowiu seksualnym” i „prawach dziecka do przeżywania własnej seksualności” należy zdecydowanie torpedować wykorzystując najlepiej książkę Gabriele Kuby, którą autorka sama nazwała „skrzynką z amunicją” dostarczającą racjonalnych argumentów do odpierania ataków na nasze dzieci, młodzież i właściwie na nas wszystkich. Benedykt XVI , odbierając z rąk autorki jej książkę powiedział do niej : „Bogu dzięki, że Pani pisze i mówi”.

Książkę można nabyć : Wydawnictwo Homo Dei  http://homodei.com.pl/product_info.php?products_id=310

«« | « | 1 | » | »»
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.