Portal regionalny

TVP Regionalna uruchomiła portal internetowy dedykowany nowemu, regionalnemu kanałowi telewizyjnemu TVP. Portal ma szybko i rzetelnie informować o wszystkich najważniejszych wydarzeniach w Polsce i jej regionach. Ma wspierać mieszkańców małych oraz średnich miast ale znajdą się w nim także informacje z dużych aglomeracji.

Dodatkowym wyróżnikiem portalu jest duża liczba plików wideo przy poszczególnych artykułach. Portal zbudowany jest z 8 głównych działów tematycznych: Społeczeństwo, Polityka, Bezpieczeństwo, Gospodarka, Nauka, Zdrowie, Kultura, Agroregion.

Platforma internetowa regionalna.tvp.pl powstaje dzięki współpracy sieci 16 Oddziałów Terenowych, które przygotowują pliki wideo oraz artykuły do portalu. Natomiast za ich redagowanie i publikowanie odpowiada Ośrodek Programów Regionalnych TVP.  

Platforma www.regionalna.tvp.pl ułatwia swoim widzom dostęp do aplikacji TVP Stream umożliwiając oglądanie programu dowolnego oddziału TVP w czasie rzeczywistym. Informacje z portalu są także dostępne na urządzeniach mobilnych.  

«« | « | 1 | » | »»
Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg

Reklama

Reklama