USA: Nowa biografia Sarah Palin

Nowa biografia Sarah Palin - byłej gubernator Alaski i kandydatki na wiceprezydenta USA w ostatnich wyborach prezydenckich - będzie przeznaczona dla czytelników w wieku od 9 do 12 lat. Książka, wydana przez chrześcijańską oficynę Zondervan, ukaże się we wrześniu.

Palin, która była w 2008 roku nominowana przez Partię Republikańską na kandydatkę do fotela wiceprezydenta USA, często przypomina, że jest osobą wierzącą i - jak twierdzi - ma powołanie do służby publicznej.

Książka poświęcona Palin będzie -jak informuje wydawnictwo - częścią całej serii biografii "chrześcijan aktywnych w świecie", takich jak np. Bono, lider muzycznej grupy U2 i działacz charytatywny.

Wydawca wyraża nadzieję, że biografie te będą dobrą inspiracją dla młodych czytelników.

«« | « | 1 | » | »»
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

    Więcej nowości