Aby zmienić wielkość tekstu na stronie, przytrzymaj ctrl (na komputerach MAC - cmd) i wciśnij klawisz "+" aż do uzyskania pożądanego efektu.
Aby zmniejszyć - użyj klawisza "-". By wrócić do stanu początkowego, przytrzymaj ctrl (na MAC - cmd) i wciśnij "0".
Szukana fraza:
uporządkuj wyniki:
Wyszukujesz w serwisie kultura.wiara.pl
wyszukaj we wszystkich serwisach wiara.pl » | wybierz inny serwis »
GN 47/2023 DODANE 23.11.2023
więcej »
GN 48/2023 DODANE 30.11.2023
GN 49/2023 DODANE 07.12.2023
GN 20/2025 DODANE 15.05.2025
Wyjątkowe spotkanie muzyki, historii i pamięci.
O kim mowa? :)
To świadectwo wczesnego chrześcijaństwa w Zatoce Perskiej.
Wydarzenie to zapadło jednak w pamięć Górnoślązaków i prawdopodobnie dało początek temu powiedzeniu, którego dziś już jednak nikt nie używa.
Był czas, że Olivier Stone demaskował w swoich filmach kolejne amerykańskie mity. A jak było w przypadku tego filmu?
Pomagał chorym na wózkach inwalidzkich.
Złotego Lwa za całokształt twórczości otrzymał Werner Herzog.
Świadectwo kreatywności lokalnych twórców i żywej tradycji, która łączy historię z nowoczesnością.
Ukazała się najnowsza książka o. Mirosława Piątkowskiego SVD.
Szykuje się widowiskowy, filmowy spektakl o początkach chrześcijaństwa. Kiedy zobaczymy go w kinach?
Literówka powiadacie? A, to można się pomylić jak przy tym tu, kajś tam kiedyś zasłyszanym przez Jostonta jak był jeszcze bajtlym i co leciało tak: A z kałuży się wyłania hipopotam powiadacie – nie, to tata po wypłacie.
Zniknęła odpowiedzialność za słowo.
Czyli o jednym takim, który próbował oszukać system i całkiem nieźle mu to wychodziło.
Modlitwa, muzyka i spotkanie pod otwartym niebem.
Na jego twórczości wychowały się tysiące Polaków.
To już XXVI edycja tej imprezy. Co czeka nas tym razem?
Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript.Zmień ustawienia lub wypróbuj inną przeglądarkę.