Szukany tag:
uporządkuj wyniki:
Od najnowszego do najstarszego | Od najstarszego do najnowszego »
Wyszukujesz w serwisie kultura.wiara.pl
wyszukaj we wszystkich serwisach wiara.pl » | wybierz inny serwis »
Internetowe wydanie londyńskiej gazety "The Times" straciło co najmniej 40 proc. czytelników, od kiedy zaczęło pobierać opłaty za dostęp do swych treści.
Skoro św. Paweł przemawiał na areopagu, to i współcześni apostołowie powinni znajdować się w miejscu, w którym idee walczą o ludzką duszę. Dziś takim miejscem wymiany myśli jest internet.
Coraz więcej Amerykanów uzależnia się od portalu społecznościowego Facebook - donosi Agencja France Presse. Z najnowszych ankiet wynika, że w przypadku 34 proc. kobiet w wieku od 18 do 34 lat wejście na Facebooka jest pierwszą rzeczą, którą robią po przebudzeniu.
Bułgarzy stanęli w obronie największej biblioteki internetowej "Czytanka". Policja rozbiła ten nielegalny księgozbiór i przejęła serwer, gdzie umieszczono tysiące książek, które można było za darmo ściągać z internetu.
Skradziony ponad 150 lat temu list francuskiego filozofa Kartezjusza, wrócił w tym tygodniu do Francji. List odnaleziono za pomocą... wyszukiwarki Google - informuje serwis Discovery News.
Powstała kościelna strona internetowa na Mundial 2010 w RPA. Kopać piłkę, kibicować, wierzyć - futbol i wiara dobrze do siebie pasują. Taka intencja przyświeca nowej internetowej propozycji Konferencji Biskupów Republiki Południowej Afryki – gospodarza tegorocznych Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej.
W Hyde Parku w Londynie znajduje się speakers corner – miejsce, w którym każdy może wyrażać swoje poglądy. W erze globalizacji hyde parkiem świata stał się internet.
Chęć przejęcia kontroli nad postaciami gry internetowej była powodem napadu na 21-letniego mieszkańca Dąbrowy Górniczej. Policjanci zatrzymali trzech mieszkańców Katowic, którzy zmusili mężczyznę do podania hasła jego prywatnego konta w grze "Tibia".
Między lipcem a grudniem 2009 r. polskie władze 86 razy wystąpiły do Google'a z żądaniem ujawnienia informacji o internautach, donosi "Dziennik Gazeta Prawna".
Podczas sympozjum na temat ewangelizacji w mediach elektronicznych Benedykt XVI stwierdził że internet z jednej strony jest otwarty i ma "tendencję do równości i pluralizmu", lecz z drugiej "wyznacza nową przepaść".